Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Мінінфраструктури України, МВС України «Про затвердження Змін до Порядку перевірки цистерн для...»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Змін до Порядку перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 16 вересня 2021 у підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВСС офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Дія реалізації проєкту наказу поширюватиметься на такі соціальні групи населення: суб’єкти господарювання, уповноважені на проведення перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів, суб’єкти дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:
- забезпечення підвищення безпеки автомобільних перевезень небезпечних вантажів;
- усунення перешкод на ринку для учасників дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
- забезпечення прозорого конкурентного середовища між суб’єктами господарювання у сфері перевезення небезпечних вантажів;
- встановлення чіткого та прозорого механізму регулювання щодо проведення спеціального навчання працівників суб’єктів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected].

Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 374 10 35. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Григорій Гайдак.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу наказу Міністерства інфраструктури України, Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Змін до Порядку перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів» 

 

Герої МВС