Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС України

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку забезпечення суб’єктів господарювання бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 24 березня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Проєкт наказу розроблений на виконання вимог пункту 3 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року № 1371) (далі – Порядок реєстрації) з метою врегулювання питання забезпечення суб’єктів господарювання, які беруть участь у державній реєстрації нових транспортних засобів, бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками.

Зазначене дозволить суб’єктам господарювання скористатися передбаченим Порядком реєстрації правом щодо участі в державній реєстрації реалізованих ними нових транспортних засобів у частині здійснення друку та видачі реєстраційних документів та номерних знаків.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати опублікування 24 березня 2021 в письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Фурман Наталія Василівна, (044) 374 10 51.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднено в підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішень за результатами обговорення.

Герої МВС