Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС України

            Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС України (далі – ДПЗОВ «Променистий») пропонує прекрасний відпочинок в м. Буча в лісній зоні поблизу      м. Києва.  Вам  потрібно  лише 30 хвилин, щоб добратись  від    центру   м. Києва до лісового куточку, де розташований дитячий заклад.

            ДПЗОВ «Променистий»  займає 8 га в доглянутій парковій зоні, всього заклад займає 14,5 га. В наявності спортивні майданчики, гойдалки , альтанки, басейн, батут, веломобілі.

            Діти отримують 5-ти разове харчування в їдальні, розрахованій на 250 посадочних місць, а також цілодобове медичне обслуговування. Діти забезпечуються формою з логотипом табору.

             Умови проживання:

            Діти проживають в 2-поверхових цегляних корпусах, в кімнатах по 4-ри чоловіки. Умови на поверсі. Всі кімнати мають лоджії з виходом на територію табору.

            Виховна та культмасова робота:

             З дітьми працюють вихователі – студенти та випускники Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та університету ім. Б.Грінченка по календарному плану заходів. Працюють гуртки: «Образотворче мистецтво», «Умілі ручки», «Вишивання», «Любимо футбол», «Танцюють всі», « English Club». Організуються інші, при виявленні зацікавленості дітей. Проводяться майстер-класи, фестиваль красок «Холлі-фест». Проводяться навчально-розважальні заходи за участю Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На відкриття та закриття  змін проводиться, святкове вогнище, 2-3 рази на зміну проводиться театральна програма.

Проводиться екскурсія по місту з відвідуванням  Центрального парку (екстрим парку «Шалена білка»).

            Охорона закладу забезпечується Управлінням поліції охорони у Київській області.