Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Відбулося перше засідання нової Громадської ради при МВС

clock
2-го вересня 2019, 15:16
clock
5777

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, робота консультативно-дорадчого органу розпочалася з обрання керівного складу ради. Шляхом відкритого голосування головою Громадської ради при МВС обрано Володимира Мартиненка, очільника Громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції», заступником голови – Миколу Момота (Місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів податкової служби України»); секретарем – Олександра Скринського (Всеукраїнська громадська організація «Українська спілка інвалідів – УСІ»).

Володимир Мартиненко побажав новоствореній Громраді плідної роботи протягом наступних двох років.

 

«Впевнений, що наша робота буде ефективною, і всі наші задуми ми реалізуємо спільними зусиллями», – зазначив керівник Громадської ради при МВС.

 

 

Під час першого засідання консультативно-дорадчого органу одним з головних завданнь була визначена підготовка низки проектів нормативно-правових документів та змін до чинного законодавства. Зокрема йшлося про підготовку проекту нормативно-правового акту про заборону заглушок на паски безпеки та змін до Закону України «Про запобігання корупції».

 

 

Крім того Громада при МВС планує надсилання запитів до уповноважених органів України та інших країн щодо автомобілів, зареєстрованих за межами нашої держави.

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня, був сформований склад нової Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ.

Департамент комунікації МВС

фото Андрія Новицького