Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Державна прикордонна служба України

Який порядок скасування раніше наданих згод (нотаріально посвідчених заяв) на виїзд неповнолітніх громадян України?

 

Уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України під час перевірки законних підстав для перетину державного кордону, в тому числі нотаріально посвідченої згоди другого з батьків, не проводять копіювання, вилучення або будь-яких інших процедур із зазначеними документами. Відповідно до чинного законодавства України, що регламентує діяльність Державної прикордонної служби України, облік заяв батьків про надання дозволу на виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон, що скасовані з дотриманням процедур, не ведеться. Перевірка вищезазначених документів проводиться з метою визначення їх дійсності, тобто наявності в них необхідних печаток, підписів, елементів захисту від підробок тощо.

Який порядок в’їзду громадян України до Європейського Союзу ?

 

Виїзд з України та в’їзд в Україну громадян України здійснюються відповідно до статті 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» (далі – Закон) за такими документами: паспортом громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичним паспортом, службовим паспортом, посвідченням особи моряка, а також за іншими документами, передбаченими міжнародними договорами України.

Який порядок обчислення строку тимчасового перебування в Україні іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в’їзду?

 

В частині третій порядку обчислення строку тимчасового перебування в Україні іноземців, затвердженого Наказом МВС № 884 від 20.07.15. (далі – Порядок), вказане таке: під час в’їзду іноземця на територію України обчислення дозволеного йому строку перебування здійснює посадова особа Держприкордонслужби безпосередньо в пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України шляхом відрахування від дня фактичного в’їзду 180 днів назад.

Які документи необхідні громадянам України для в'їзду-виїзду, прямування транзитом та перебування на території Республіки Молдова?

 

Документами, необхідними громадянам України для в'їзду-виїзду, прямування транзитом та перебування на території Республіки Молдова, які визначено Угодою між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про безвізові поїздки громадян (далі – Угода) від 18 травня 2001 року, є: паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка (за наявності суднової ролі або виписки з неї), посвідчення члена екіпажу повітряного судна (за наявності запису в польотному завданні або виписки з нього), свідоцтво на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну), проїзний документ дитини.

Чи можна в'їжджати до країн ЄС за старим паспортом але з візою, а потім, коли термін дії візи закінчиться, виїхати з ЄС уже за біометричним? Тобто чи можна під час однієї подорожі користуватися двома паспортами?

 

За результатами розгляду повідомляємо, що станом на 15.06.2017 виїзд з України та в’їзд в Україну громадян України здійснюються відповідно до Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» (далі – Закон) за документами, визначеними статтею 2 Закону, а саме: паспортом громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичним паспортом, службовим паспортом, посвідченням особи моряка, посвідченням члена екіпажу, посвідченням особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд в Україну), а також за іншими документами, передбаченими міжнародними договорами України.

Як отримати посвідчення учасника бойових дій?

 

Порядок дій для отримання нацгвардійцем посвідчення учасника бойових дій такий:  

Після завершення виконання завдань АТО військовослужбовці мають право звернутися з рапортом на ім’я начальника (командира) територіального управління, з’єднання, військової частини, підрозділу (загону), навчальної військової частини (центру), бази, установи, закладу Національної гвардії України щодо надання їм статусу учасника бойових дій.

Разом з рапортом необхідно надати згоду на збір та обробку персональних даних, копію паспорту (стор. 1, 2, 11), копію ідентифікаційного коду, фотокартки 3х4 (на матовому фотопапері) – 2 шт.

 
 
Подати звернення до Міністерства внутрішніх справ України

Переглянути