Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Тетяна Ковальчук: Процес впровадження рівних прав та можливостей є важливим кроком уперед для діяльності органів системи МВС

clock
22-го листопада 2018, 13:36
clock
3854

Про це сьогодні, 22 листопада, сказала заступник міністра Тетяна Ковальчук на семінарі «Забезпечення гендерного паритету на публічній службі. Захід відбувся в межах робочої панелі «Врядування та реформа державного управління» на базі Національного агентства України з питань державної служби.

 

«Процес впровадження рівних прав та можливостей жінок та чоловіків є важливим кроком уперед для діяльності органів системи МВС. Одним із яскравих прикладів надбань у забезпеченні гендерної рівності, реальним кроком на шляху до недискримінації жінок у трудових відносинах, є скасування посадових обмежень» — наголосила Тетяна Ковальчук.

З метою удосконалення нормативно-правової бази та усунення правових обмежень, були внесені зміни в низку нормативно-правових документів, що дало змогу жінкам обіймати посади, які раніше були суто чоловічими.

На виконання та впровадження Національних планів та Державної програми, Міністерством внутрішніх справ було прийнято низку відомчих наказів та проведено масштабну інформаційно-аналітичну та просвітницьку кампанію в середині правоохоронної структури, а саме: розроблено національний план 1325 «Жінки, мир, безпека», розбудовано інституційний механізм, створено мережі гендерних радників в апараті МВС та ЦОВВ, організовано навчальний процес, тренінги та заняття з гендерної обізнаності працівників та впроваджено гендерний аспект у закладах вищої освіти системи.

Також заступник міністра розповіла про Українську асоціацію представниць правоохоронних органів (УАППО): «Це платформа, де жінки-правоохоронці можуть розвивати свої лідерські навички, підтримувати одна одну, а також сприяти впровадженню гендерно чутливих політик і практик у відповідних структурах. Асоціація є однією з перших подібних об’єднань Східноєвропейського регіону, які сприяють впровадженню таких політик і практик у відповідних структурах».

Нагадаємо, що 15 листопада 2018 року відбулася перша Конференція УАППО.