Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Катерина Павліченко: Залучення жінок до правоохоронних органів сприяє зростанню рівня довіри з боку суспільства

clock
18-го червня 2021, 13:24
clock
505

Про це заступниця міністра внутрішніх справ заявила під час ІІІ Всеукраїнського форуму юристок «Слова важливі для прав і права».

За словами Катерини Павліченко МВС застосовує наскрізний підхід до ґендерної рівності, зокрема проводить ґендерний аудит в ЦОВВ МВС з метою забезпечення належних умов виконання службових обов’язків та забезпечення рівних можливостей несення служби в лавах правоохоронних органів, як для чоловіків так і для жінок. Також приділяється велика увага комунікації у сфері ґендерної рівності. Дії МВС направлені на те, щоб поліцейські, вогнеборці, прикордонники, міграційники та нацгвардійці усвідомлювали справжню цінність і сенс ґендерної рівності, розвивали в собі чутливість до порушення прав людини та звільнялися від стереотипів.

«Будь-яка комунікація повинна нести повагу до кожної людини, підкреслювати її цінність. Якщо ми говоримо про сектор безпеки – то саме від спілкування з суспільством залежить довіра до правоохоронців, впевненість населення у справедливому підході до кожного та кожної», - зазначила заступниця міністра.

Також заступниця міністра розповіла про важливу роль Української асоціації представниць правоохоронних органів у впровадженні ґендерної політики в правоохоронних органах, залучення жінок до сектору безпеки і просування ідей ґендерної рівності шляхом створення сприятливого середовища для обміну досвідом та подолання стереотипів на шляху до кар’єрного зростання.

«Діяльність УАППО спрямована на те, щоб сформувати та утвердити образ жінки правоохоронниці як лідерки, професіоналки, та фахівчині у своїй справі», – зауважила Катерина Павліченко.

Фото Андрій Новицький