Структура
Відділ мобілізаційної роботи, організації бронювання
Посада
Ім’я
Контакти
Начальник Відділу мобілізаційної роботи та організації бронювання
Кузьменко
Володимир Михайлович
254-79-18
Заступник начальника Відділу
Дорощенко
Олександр Володимирович

Функції Відділу визначені в Положенні про Відділ мобілізаційної роботи та організації бронювання МВС України, затвердженому наказом МВС України від 14.06.2016 № 509, основними серед яких є:

1) Організація заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації і контроль за їх здійсненням структурними підрозділами апарату Міністерства, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, науково-дослідними установами, центрами, територіальними органами, закладами, установами і підприємствами, що належать до сфери управління МВС (далі - органи МВС).
2) Забезпечення взаємодії з ЦОВВ та НГУ з питань проведення мобілізації, задоволення потреб оборони держави та захисту її території від можливої агресії, забезпечення функціонування Міністерства, життєдіяльності та захисту населення в особливий період та з метою підготовки їх до своєчасного і організованого переведення на функціонування в умовах особливого періоду.
3) Організація мобілізаційної підготовки в апараті Міністерства та органах МВС, а також підвищення кваліфікації працівників мобілізаційних підрозділів та працівників з питань мобілізаційної роботи.
4) Організація розроблення мобілізаційного плану МВС та відповідних оперативно-мобілізаційних документів щодо переведення органів МВС на функціонування в умовах особливого періоду.
5) Організація обліку військовозобов’язаних та їх бронювання в апараті Міністерства та контроль за обліком військовозобов’язаних в органах МВС.