За перешкоджання професійній діяльності журналістів поліція Київщини оголосила правопорушнику підозру

За перешкоджання професійній діяльності журналістів поліція Київщини оголосила правопорушнику підозру 

Сьогодні, 7 листопада, телеоператор разом з кореспондентом однієї з телерадіокомпаній України приїхали у місто Вишневе для висвітлення питання суспільно-важливої теми.

За коментарем вони звернулись до директора товариства з обмеженою відповідальністю з обслуговування газових мереж та теплопостачання міста.

Директор ТОВ надав інтерв’ю. Однак потім чоловік не пустив журналістів на дах багатоквартирного будинку. Представники мас-медіа неодноразово наголошували директорові, щоб він не заважав професійній діяльності, однак той на їхні слова не зважав і заборонив робити телесюжет.

Журналісти зателефонували на спецлінію 102 і вже за кілька хвилин на місце події прибула слідчо-оперативна група Києво-Святошинського відділу поліції. Там поліцейські провели невідкладні слідчі дії.

Відомості щодо даного інциденту поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України.

Вже за декілька годин працівники поліції оголосили підозру правопорушнику за перешкоджання журналістській діяльності. За даним фактом триває досудове розслідування.