Наказ №883 від 05.11.2018 "Про місце провадження видів господарської діяльності"

 

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.11.2018

м. Київ

№883

Про місце провадження видів господарської діяльності

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до відомостей, поданих товариством з обмеженою відповідальністю «ГАВІЛАН ГРУП» (вулиця Келецька, будинок, 130 А, квартира 16, місто Вінниця, 21029, ідентифікаційний код 39324417), уважати виробниче приміщення, майстерню та магазин за адресою: вулиця 600 річчя, будинок 25, м. Вінниця, – місцем провадження господарської діяльності з ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони; виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення; виробництва засобів активної оборони.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра

 

С. М. Гончаров