Наказ №548 від 29.06.2017 "Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності"

 

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.06.2017

м. Київ

№548

Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності

На виконання вимог пункту 1 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та у зв’язку з тим, що документи, які додаються до заяви про видачу ліцензії, передбачені підпунктом 2 пункту 6 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, товариством з обмеженою відповідальністю «СЛУЖБА ОХОРОНИ «ПІД КУПОЛОМ» подано не в повному обсязі, а саме відсутня копія документа, що підтверджує відсутність в особи обмежень за станом здоров’я для виконання функціональних обов’язків, який видається в установленому порядку, та копія трудового договору або витяг з трудової книжки, завірені суб’єктом господарювання, а також заява та список охорони персоналу оформлені неналежним чином

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 26 червня 2017 року № 296-2017 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «СЛУЖБА ОХОРОНИ «ПІД КУПОЛОМ» (ідентифікаційний код 41266407, місцезнаходження: вулиця Плугова, будинок 10-А, офіс 42, місто Львів, 79059).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Камишанов В.І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра

 

Т.І. Ковальчук