Наказ №1353 від 26.12.2016 "Про видачу ліцензій на право провадження певних видів господарської діяльності"

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

26.12.2016

м. Київ

1353

Про видачу ліцензій на право провадження певних видів господарської діяльності

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання  такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Видати:

1) корпорації «ТАСКО» (вул. Ярославська, буд. 5/2-Б, місто Київ, 04071, ідентифікаційний код 22866094)  ліцензію на провадження діяльності з виробництва, ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення. Місце провадження діяльності за адресою: вул. Ломоносова, 1, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область;

2) товариству з обмеженою відповідальністю «АВТО-ФЕМІДА» (просп. 50-річчя Перемоги, 22, м. Мелітополь, Запорізька область, 72318)   ліцензію на провадження діяльності з ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с. Місце провадження діяльності за адресою:  вул. Дзержинського, 71, м. Мелітополь, Запорізька область.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.В.) забезпечити розміщення та оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС.

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В.І.) протягом трьох  робочих днів повідомити здобувачів ліцензії про прийняте рішення та забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

Заступник Міністра

 

Т.І. Ковальчук