НАКАЗ № 341 Про внесення змін до наказу МВС від 26.04.2019 № 331

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.05.2019

м. Київ

№ 341

Про внесення змін до наказу МВС від 26.04.2019 № 331

Відповідно до частини дев’ятої статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», у зв’язку з наміром ліцензіата розширити провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню та провадиться ним частково, додатковою частиною:

НАКАЗУЮ:

1. Абзац шостий пункту 1 наказу МВС від 26.04.2019 № 331 «Про видачу ліцензій на провадження видів господарської діяльності» викласти в такій редакції:

«2. Розширити ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ МЕЛЬНИЧУКУ СЕРГІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ (місце проживання: вулиця Вербицького, будинок 8, квартира 28, місто Тернопіль, 46020) провадження виду господарської діяльності з виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення, що здійснюється відповідно до наказу МВС від 31.03.2010 № 94, додатковою частиною, а саме: торгівлею вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажом спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

Відповідно до поданих відомостей уважати магазин за адресою: вулиця Руська, будинок 3, місто Тернопіль, – місцем провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони».

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра

С. М. Гончаров