НАКАЗ від 13.01. 2020 роук №15 Про видачу ліцензії на провадження видів господарської діяльності, місце провадження діяльності та звуження провадження виду діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

 

  13.01.2020                                            Київ                                              № 15

 

 

Про видачу ліцензії на провадження

видів   господарської  діяльності  та

місце  провадження  діяльності

 

 

Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів із дня оприлюднення на офіційному сайті МВС  рішення про видачу ліцензії.

Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням  до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

 З огляду на викладене та відповідно до статті 6 Закону і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ                   «ВО «СПЕЦВОЄНТОРГ» (місцезнаходження: вулиця Двінська, будинок 1 А, місто Київ, 02090, ідентифікаційний код 43240312) ліцензію на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Місце провадження діяльності за адресою: вулиця Гребінки, будинок 24, місто Ніжин, Чернігівська область. Реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач Ніжинське УК/Ніжинський район/22011800, код отримувача 37716092, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), номер рахунку UA778999980334179896070025303, код класифікації 22011800.

 

2. Відповідно до відомостей, поданих фізичною особою-підприємцем  СТЕЦЕНКОМ ВАСИЛЕМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ (місце проживання: вулиця Івана Богуна, будинок 6, квартира 1, місто Шпола, Черкаська область, 20603, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2701406154), уважати магазин за адресою: вулиця Благовісна, будинок 45, місто Звенигородка, Черкаська область, – місцем провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі  понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

 

3. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

4. Управлінню ліцензування  (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

 

 

 Заступник Міністра                                                                Сергій ГОНЧАРОВ