НАКАЗ від 02.01.2020 №2 Про видачу ліцензії на провадження видів господарської діяльності

 

НАКАЗ

 

 

   02.01.2020                                             Київ                                         № 2

 

 

Про видачу ліцензії на провадження

видів господарської діяльності

 

 

Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів із дня оприлюднення на офіційному сайті МВС  рішення про видачу ліцензії.

Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням  до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

 З огляду на викладене та відповідно до статті 6 Закону і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАРТА КИЇВСЬКОЇ РУСІ» (місцезнаходження: вулиця Броварської сотні, будинок 29, місто Бровари, Київська область, 07400, ідентифікаційний код 43332062) ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва вогнепальної зброї невійськового призначення та боєприпасів до неї, ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач Броварське УК/Бровари/22011800, код отримувача 37893158, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), номер рахунку UA388999980000034314896070991, код класифікації 22011800.

 

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

 

 

 Заступник Міністра                                                                Сергій ГОНЧАРОВ