НАКАЗ від 03.12.2019 р. № 1013 Про місце провадження видів господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

 

  03.12.2019                                              Київ                                         № 1013

 

 

Про місце провадження видів

господарської    діяльності

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Відповідно до відомостей, поданих ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ФОБОС» (вулиця Велика Бердичівська, будинок 13, місто Житомир, 10014, ідентифікаційний код 32313503), уважати магазин за адресою: вулиця Кантемирівська, будинок 10, село Старий Любар, Любарський район, Житомирська область, – місцем провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі  понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

 

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

 

Перший

заступник Міністра                                                                       Сергій ЯРОВИЙ