НАКАЗ від 23.08.2019 № 723 Про місце провадження видів господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.08.2019

Київ

№ 723

Про місце провадження видів господарської діяльності

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до відомостей, поданих фізичною особою – підприємцем СТРЕЛЬЧУКОМ ОЛЕГОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ (місце проживання: провулок Білгородський, будинок 8, місто Хмельницький, 29009; реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2562402857), уважати магазин за адресою: вулиця Свободи, будинок 1 Б, місто Хмельницький, – місцем провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра

Сергій ГОНЧАРОВ