НАКАЗ від 08.08.2019 № 658 Про видачу ліцензії та звуження провадження виду господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.08.2019

Київ

№ 658

Про видачу ліцензії та звуження провадження виду господарської діяльності

Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів із дня оприлюднення на офіційному сайті МВС рішення про видачу ліцензії.

Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

З огляду на викладене та відповідно до статті 6, частини восьмої статті 15 Закону та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Видати ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ ОНУФРІЮ БОГДАНУ МИХАЙЛОВИЧУ (місце проживання: вулиця Островського, будинок 17, селище міського типу Тересва, Тячівський район, Закарпатська область, 90564; реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2533121951) ліцензію на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Місце провадження діяльності за адресою: вулиця Горького, будинок 25, селище міського типу Тересва, Тячівський район, Закарпатська область.

Розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Тячівському районі/Тячівський район/22011800, код отримувача 38028923, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код банку 899998, номер рахунку 34313896070077, код класифікації 22011800).

2. Звузити провадження товариством з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «КАТАНА» (провулок Річний, будинок 6, село Пирогівка, Шосткинський район, Сумська область, 41123, ідентифікаційний код 32054434) виду господарської діяльності з ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, що здійснюється за адресою: вулиця Свободи (Карла Маркса), будинок, 51, місто Шостка, Сумська область, до виду діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

У виробничому приміщенні за адресою: Садовий бульвар, будинок, 36, місто Шостка, Сумська область, господарська діяльність з виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення здійснюється відповідно до наказу МВС від 30.05.2017 № 454.

3. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

4. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра

Сергій ГОНЧАРОВ