Електронні консультації з громадськістю

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації законодавства та визначення переліку адміністративних послуг ... »
26.10.2020
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС «Про затвердження Порядку організації цілодобової охорони об’єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються нарковмісні ... »
20.10.2020
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів Українивід 4 червня 2007 р. № 795 та від 26 жовтня 2011 р. № 1098»
15.10.2020
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності»
13.10.2020
ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови КМУ «Про реалізацію експериментального проєкту щодо здійснення державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів ... »
07.10.2020
ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів»
07.10.2020
ЗВІТ про результати електронних консультацій з громадськістю щодо доопрацьованого проєкту наказу МВС «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної ... »
30.09.2020
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності ... »
23.09.2020
ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112»
16.09.2020
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС «Про затвердження Порядку організації цілодобової охорони об’єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються ... »
15.09.2020
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС «Про затвердження Порядку інформування населення щодо концентрацій миш’яку ... »
10.09.2020
Інформаційне повідомлення про проведення ел. консультацій з громадськістю щодо проекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації законодавства та визначення переліку адм. послуг ... »
10.09.2020
ЗВІТ про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій з громадськістю проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності»
20.08.2020
ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної ... »
20.08.2020
ЗВІТ про результати проведення консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку забезпечення охорони об’єктів органами поліції охорони на договірних засадах»
17.08.2020
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також ... »
17.08.2020