A
A
A

З України видворено "злодія в законі" на прізвисько "Рафік Єреванський" (ФОТО, ВІДЕО)

52-річний уродженець Вірменії Рафік Амоян уперше був засуджений у 1979 році, востаннє – у 2011 році на території РФ. Він відбував покарання за вчинення грабежів, хуліганства, незаконні операції зі зброєю та наркотиками. «Рафіку Єреванському» заборонено в'їзд до України строком на п'ять років.

11 квітня оперативники Департаменту карного розшуку Національної поліції України затримали на території Києва громадянина Вірменії Рафіка Амояна, який має статус «злодія в законі» і кримінальне прізвисько «Рафік Єреванський».

Чоловік був неодноразово засуджений: уперше – у 1979 році у Вірменії, востаннє – у 2011 році на території РФ. Відбував покарання за вчинення грабежів, хуліганства, незаконні операції зі зброєю та наркотиками. Загальний строк перебування у місцях позбавлення волі становить 25 років.

У 1999 році на території Вірменії за підтримання і пропагування «злодійських традицій» серед представників криміналітету, особливо – молоді, а також за систематичне скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів Рафік Амоян отримав статус «злодій в законі». У кримінальних колах він відомий під псевдонімом «Рафік Єреванський».

Рафік Амоян був родичем убитого в центрі Москви «злодія в законі» Аслана Усояна на прізвисько «Дід Хасан» – найвпливовішого на території колишнього Радянського Союзу, а згодом – і РФ.

«Рафік Єреванський» прибув до України кілька днів тому. Він намагався встановити контроль над злочинною діяльністю організованих злочинних угрупувань, активними учасниками яких є вихідці кавказького регіону.

11 квітня Державною міграційною службою України винесено рішення про заборону йому в’їзду на територію України терміном на п’ять років. Того ж дня Рафік Амоян через аеропорт «Бориспіль» вилетів до Вірменії.

Департамент комунікації

Національної поліції України