A
A
A

Підрозділи дорожньої поліції патрулюватимуть 1200 км доріг міжнародного значення - Олексій Білошицький (ФОТО, ВІДЕО)

Зокрема, дорожня патрульна поліція патрулюватиме траси міжнародного та державного значення «Київ-Харків», «Київ-Зборів», «Луцьк-Ковель» та «Ягодин-Сарни». Про це сьогодні, 12 червня, під час брифінгу повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

За його  словами, задля забезпечення максимальної ефективності роботи підрозділи дорожньої патрульної поліції будуть патрулювати ділянки трас в залежності від місця знаходження підрозділу. Також вздовж цих ділянок доріг  визначено  вісім колишніх стаціонарних постів ДАІ, на яких тепер буде нести службу патрульна поліція.

«У майбутньому ці стаціонарні пости стануть дорожніми станціями патрульної поліції, де  громадяни зможуть отримати певні послуги. Зокрема, тут розміщуватиметься не лише патрульна поліція, а й інші служби, аби разом взаємодіяти та краще здійснювати нагляд за станом  доріг», – зазначив Олексій Білошицький.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції додав, що на сьогоднішній день вже визначено 20 автопатрулів патрульної поліції. Патрулі реагуватимуть не тільки на порушення у сфері безпеки дорожнього руху, а й громадської безпеки. Крім того, вони реагуватимуть на  повідомлення про правопорушення, якщо це  відбуватиметься на маршруті їхнього патрулювання.

Нагадаємо, голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що 12 червня перші екіпажі дорожньої поліції вийдуть на патрулювання.

Прес-служба Національної поліції України