A
A
A

«Житомир – 18-те місто країни, де почала роботу Нова патрульна поліція», – Арсен Аваков (ФОТО, ВІДЕО)

Про те, що сьогодні, 22 березня, нова патрульна поліція заступає на службу в Житомирі, повідомив керівник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков. 229 кращих з 5,5 тисяч претендентів, пройшовши всі тести і витримавши суворе навчання, склали присягу на майдані Корольова в Житомирі.

У церемонії складення Присяги взяли участь заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, представники обласної та міської влади.

Право урочисто зачитати текст Присяги працівника Національної поліції надали керівникові Управління патрульної поліції в місті Житомирі лейтенанту поліції Ігорю Гусаку.

 

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич побажав новим поліцейським завжди залишатися вірними українському народу, дотримуватись вимог Конституції, бути гуманними, чесними, сумлінними та дисциплінованими працівниками Національної поліції України.

«Я прошу житомирян підтримати цих молодих людей, які вже сьогодні увечері вийдуть на вулиці міста, щоб захищати і допомагати кожному із жителів. Упевнений, що нові патрульні з гідністю впораються із покладеними на них завданнями із забезпечення правопорядку», – відзначив Олександр Фацевич.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський, вітаючи новопризначених патрульних, зауважив, що реформа правоохоронної системи, яка сьогодні відбувається, є символом життєво необхідних і якісних змін у державі. А нові патрульні поліцейські, своєю чергою, – це символ чесності, патріотизму і довіри громадян.

Наснаги та успіхів у почесній місії служіння українському народові побажали новим патрульним поліцейським начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, а також житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та учасників антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Право покласти квіти до Меморіальної дошки полеглим надали патрульним Денису Білявському та Кирилу Лобунцю – поліцейським, які відзначені державними нагородами – орденами «За мужність» ІІІ ступеня – за особистий героїзм та мужність під час виконання службового обов’язку у зоні проведення антитерористичної операції.

Серед тих, хто став до лав патрульних, 37 учасників бойових дій, які захищали суверенітет та цілісність України під час нинішніх подій на сході держави.

Також у складі житомирської патрульної поліції 16 майстрів та кандидатів у майстри спорту, зокрема з боксу, кікбоксингу, самбо, триатлону, легкої атлетики тощо.

Нагадаємо, що набір до нової патрульної поліції у Житомирі розпочався у жовтні минулого року. Тоді заявки подали 5,5 тисяч кандидатів (за остаточними даними). З них конкурсний відбір та навчання успішно пройшли 229 поліцейських (серед них 32 жінки), які уже сьогодні розпочнуть патрулювання обласного центру.

«Житомир – 18-е місто країни, де почала роботу Нова патрульна поліція. Слідом – вже в четвер – Бориспіль, і в неділю – Чернівці! Крок за кроком розбудовуємо нову поліцію», – зазначив глава правоохоронного відомства Арсен Аваков.

 

Департамент комунікації МВС України