A
A
A

Сергій Яровий: До 10 червня буде завершене службове розслідування травневих подій у Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО)

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий повідомив сьогодні, 23 травня, під час наради керівників МВС та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координує глава МВС.

Сергій Яровий підкреслив, що, незважаючи на резонансну ситуацію 9 травня у м. Дніпрі, МВС загалом забезпечило публічний порядок та безпеку під час травневих заходів. Він також наголосив на необхідності враховувати недоліки в організації, підготовці й проведенні заходів.

«Події в Дніпрі свідчать: не буває так, що заходи проходять чітко за сценарієм. Якщо буває якесь непорозуміння, домовленості, то наслідки ті, які ми бачимо. Зараз ведеться робота за подіями, які відбулися у Дніпрі. До 10 червня ми закінчимо службове розслідування. Висновки будуть зроблені дуже серйозні. Потрібно визначитися,як в подальшому організовувати, який інструментарій використовувати для того,щоб у нас не було подібних подій», – запевнив заступник міністра внутрішніх справ.

Підсумовуючи й оцінюючи проведену правоохоронцями роботу, перший заступник глави МВС відзначив, що підготовка й спільні навчання працівників МВС, НПУ, НГУ, ДПС, ДМС, ДСНС повинні бути постійними, адже це дасть можливість визначити методику та алгоритм дій у подальшому.

Департамент комунікації МВС України