A
A
A

Арсен Аваков: Статистика результатів роботи поліції у першому кварталі 2017 року покращилася на 20% (ФОТО, ІНФОГРАФІКА)

Про це міністр внутрішніх справ України заявив сьогодні, 25 квітня, під час Колегії МВС за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Під час Колегії Глава Уряду підкреслив, що забезпечення безпеки всіх громадян України залишається пріоритетним напрямом діяльності Уряду.

«В минулому році ми прийняли рішення збільшити фінансування кримінального блоку. Я би дуже хотів, щоб ті, хто безпосередньо займаються безпекою громадян, мали якісне технічне та матеріальне забезпечення для розкриття злочинів», – підкреслив Володимир Гройсман.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, загальна статистика результатів роботи поліції у першому кварталі покращилася на 20%.

«Це багато. Але це не має бути наслідком того, що одні працюють добре, а інші ні. Тому ми зараз говоримо про персональну відповідальність кожного керівника. Маєте відповідну зарплату, маєте відповідне забезпечення, маєте погони – маєте відповідальність», – сказав очільник МВС.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що лише протягом останнього місяця поліція повідомила про підозру в учиненні понад 19 тисяч злочинів. Це в півтора рази більше, ніж в будь-який з місяців минулого року. У результаті проведення значного обсягу слідчої і оперативної роботи кількість розкритих злочинів збільшилася на чверть – з  33 тисяч до 41 тисячі.

За словами Голови Нацполіції, зараз спостерігається тенденція до покращання рівня розкриття злочинів у цілому, а також таких видів, як умисні убивства, тяжкі тілесні ушкодження, розбої.

«Як результат, протягом трьох місяців знешкоджено 55 організованих груп (минулий рік – 35), у тому числі дві банди, які діяли на території Сумської та Харківської областей. На Харківщині ліквідовано озброєну банду у складі трьох осіб, якими вчинено подвійне вбивство та ряд зухвалих розбоїв, грабежів і крадіжок», – повідомив Сергій Князєв.

Сергій Князєв також зазначив, що про перші такі досягнення свідчать результати соціологічних досліджень, проведених Урядовим контактним центром та представниками міжнародних проектів. За останні півроку рівень довіри населення  до поліції  зріс –  з 39 % до 44 %.

Також, за словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Уряд проведе об'єктивну оцінку фінансових потреб правоохоронної системи країни та знайде необхідні ресурси для фінансування Національної поліції, у тому числі її матеріально-технічного забезпечення.

«Хочу вас запевнити у тому, що ми знайдемо усі необхідні ресурси, щоб забезпечити належний рівень фінансування, а також матеріально-технічні засоби для Національної поліції. Мене цікавить сектор безпеки - це найголовніше. Усі ті служби у Національній поліції, які зорієнтовані на людину, її безпеку і на підтримку, усі будуть забезпечені належним чином", - заявив Глава Уряду.

Володимир Гройсман подякував за службу тим правоохоронцям, хто по-справжньому вболіває за свою справу та сумлінно виконує роботу, та нагородив співробітників Нацполіції.

«За кожною нагородженою сьогодні зброєю стоїть реальне розкриття злочинів. Кожен працює цілодобово над тим, щоб знайти злочинця і його покарати. Це дуже складна робота, дуже небезпечна», - зазначив Володимир Гройсман.

Департамент комунікації МВС України

фото Андрія Новицького