A
A
A

У столиці стартував набір на посади патрульної поліції Києва та Одеси (ФОТО, ВІДЕО)

Загалом планується набрати до підрозділів патрульної поліції 1270 поліцейських, які нестимуть службу на трасах державного значення, а також будуть задіяні до тактичних груп патрульної поліції. Про це йшлося сьогодні, 20 березня, на брифінгу в Управлінні патрульної поліції Києва.

У заході брали участь Голова Національної поліції Сергій Князєв, заступник глави Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, а також Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук і Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович.

Сергій Князєв зазначив, що кандидатів обиратимуть на дві категорії посад – до посилених патрулів та дорожньої поліції, запуск якої планується влітку 2017 року.

«У ході нового набору ми плануємо набрати 1270 поліцейських, з яких 770 для патрульної поліції Києва і 500 для Одеси», – повідомив Голова Нацполіції.

За словами заступника глави відомства Олександра Фацевича, у столиці кандидатів набиратимуть для заповнення вакантних посад для обслуговування трас державного значення у Києві та Київській області. Крім того, з 770 осіб також обиратимуть поліцейських до тактичних груп патрульної поліції. Їх основною функцією буде підтримка нарядів патрульної поліції у процесі боротьби з вуличною злочинністю.

«Це патрульні поліцейські з тими ж функціями, до яких додаються нові функції контролю безпеки на дорозі. Також, в пріоритеті боротьба з вуличною злочинністю в Одесі, під час курортного сезону», – розповів заступник глави Нацполіції.

Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що реформи в українській поліції, зокрема – створення патрульної поліції – це чи не одна з найбільш дієвих реформ в Україні.

«Я хочу підкреслити те, що США і надалі буде брати участь у реформуванні Національної поліції», – повідомила Марі Йованович.

Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук зазначив, що новообрані 1270 патрульних, які тепер за прозорими критеріями доберуться у підрозділи поліції, будуть обрані для встановлення правопорядку на дорогах України, Києва та Одеси зокрема.

«Вони хочуть навчатися та готові навчати своїх товаришів. Ми дуже раді, що канадська двостороння місія може надати досвід наших канадських поліцейських і навчити українських поліцейських відповідати на щоденні виклики», – додав Роман Ващук.

Всім хто бажає вступити на службу до лав патрульної поліції, дізнатись про актуальні вакансії можливо за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.  

Департамент комунікації

Національної поліції України

Фото Андрія Новицького