A
A
A

Микола Чечоткін: У новорічні та різдвяні свята рятувальники працюватимуть у посиленому режимі (ФОТО, ВІДЕО)

Про це очільник ДСНС повідомив сьогодні, 29 грудня, під час засідання оперативного штабу з регіонами під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

«Всі служби повинні працювати в режимі підвищеної готовності. Особливу увагу варто звернути на гарантування безпеки у місцях масового перебування громадян, а також нормальне функціонування систем життєзабезпечення, транспортного сполучення, зокрема на гірських перевалах», – зазначив Геннадій Зубко.

Своєю чергою, голова ДСНС Микола Чечоткін поінформував учасників штабу про готовність рятувальників до реагування на надзвичайні ситуації у період свят.

«Підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби. Цілодобово на чергуванні перебуває близько 7,5 тисяч рятувальників та 2 тисяч одиниць техніки. Здійснюється постійний моніторинг ситуації в країні для оперативного реагування на пожежі та інші небезпеки», – зазначив Микола Чечоткін. Він також звернувся до всіх керівників на місцях контролювати обстановку у регіонах і у випадку виникнення ускладнень негайно реагувати.

Микола Чечоткін повідомив, що для надання допомоги громадянам під час зниження температурних показників у регіонах працюють 2945 стаціонарних та пересувних пунктів обігріву, до яких уже звернулися понад 15 тисяч людей. Крім того, посилена інформаційно-роз'яснювальна робота з мешканцями, під час якої людей навчають як безпечно зустріти свята та запобігти виникненню пожеж у житлі, а також уникнути трагічних випадків на кризі.

Нагадуємо, що за даними Укргідрометцентру, впродовж 29 грудня – 2 січня ускладнення погодних умов на території України не очікується. Прогнозуються незначні морози та подекуди невеликий сніг. Зниження температурних показників до -14 градусів вночі та до -7 вдень очікується з 3 січня.

Прес-служба ДСНС України