A
A
A

Польські медики передали госпіталю Держприкордонслужби реанімобіль (ФОТО)

Учора в рамках співпраці медиків України та Польщі клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України, що у м.Львів, керівництво Краківської станції швидкої допомоги передало реанімобіль.

Транспортний засіб на базі «Рено Мастер» з установленим сучасним медичним обладнанням вартістю 450 тисяч гривень був переданий від польських колег у вигляді безоплатної благочинної допомоги.

Вручення автомобіля відбулося за участі директора Краківської станції швидкої допомоги Малгожати Поплавської та заступника губернатора Малопольського воєводства Войцеха Козака, консула України в Кракові Олега Мандюка, начальника Управління охорони здоров’я Державної прикордонної служби України генерал-майора медичної служби Валентина Волохи.

Під час заходу Валентин Волоха подякував польським колегам за надану допомогу та багаторічну співпрацю, а також за підтримку Державної прикордонної служби у вкрай непрості для України часи.

Реанімобіль з сучасним медичним обладнанням дасть можливість ефективно виконувати завдання з надання медичної допомоги, збереження життя і здоров’я персоналу та ветеранів прикордонного відомства.

Прес-служба АДПСУ