A
A
A

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Президент Mitsubishi Motors обговорили можливість оптимізації вартості автомобілів для Нацполіції

Міністр внутрішніх справ України та Президент Mitsubishi Motors Corporation пан Осамі Месуко обговорили можливість зниження ціни на автомобілі «Mitsubishi Outlander PHEV», які мають бути поставлені в Україну для потреб Нацполіції згідно з програмою співпраці між Урядами Японії та України у правоохоронному секторі.

Відповідно до умов, запропонованих японською стороною, передбачено поставку до України у 2017 році 635 автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» за ціною 1 510 932 грн., що у валютному еквіваленті становить 58 600 доларів США за один автомобіль.

Глава МВС звернув увагу пана Осамі Месуко на факт диспропорції між цінами, які закладені в умови договору між офіційним представником компанії Mitsubishi Motors в Україні – товариством з обмеженою відповідальністю «Ніко Діамант» та Урядом України, та цінами, за якими аналогічні автомобілі можливо придбати у деяких країнах Європи.

Міністр підкреслив, що особлива комплектація, додаткове поліцейське обладнання (сигнально-звуковий пристрій, радіостанція) і кольорографічне оформлення, безумовно, підвищують вартість автомобілів, але досить великий обсяг поставки може бути аргументом на користь оптимізації ціни для української сторони.

«Зниження ціни дасть змогу Національній поліції України на вивільнений фінансовий ресурс здійснити закупівлю додаткового обсягу автомобілів», – наголосив Арсен Аваков.

Сторони домовились, що компанія Mitsubishi Motors після додаткових консультацій з фахівцями МВС найближчим часом сформулює уточнені пропозиції для Нацполіції України.

Департамент комунікації МВС України