A
A
A

У 2017 році Канада надасть 8,1 млн. доларів на розбудову поліції (ФОТО)

Підтримка буде надана Урядом Канади через проект міжнародної технічної допомоги, який наразі знаходиться на стадії реєстрації. Про це сьогодні, 6 грудня, йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з міністром міжнародної торгівлі Христею Фріланд, яка відбулася у рамках офіційного візити української делегації до Канади.

Арсен Аваков повідомив, що 6,6 мільйонів доларів будуть спрямовані на підвищення кваліфікації українських правоохоронців фахівцями та тренерами канадської поліції. Натомість 1,5 мільйони доларів передбачені для сучасного технічного оснащення поліцейських підрозділів та управлінь. Підтримка буде надана через Канадську комерційну корпорацію - офіційна агенція уряду Канади, діяльність якої координується міністерством міжнародної торгівлі Канади.

«Канада є надійним партнером та другом України у проведенні реформ та захисті територіальної цілісності нашої держави. Реалізація цього проекту є важливою для нас, адже спрямовується на розбудову Національної поліції, допоможе у підвищенні кваліфікації правоохоронців та впровадженні новітніх стандартів у роботі поліцейських», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр також подякував канадській стороні за допомогу в підготовці українських патрульних поліцейських та фінансуванні реформи правоохоронної системи.

Своєю чергою міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд підкреслила, що Канада залишається партнером України у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

«Сьогоднішні переговори допоможуть зміцнити відносини між країнами. Уряд Канади і надалі залишатиметься надійним союзником України та продовжуватиме надавати підтримку реформи системи МВС», – додала міністр.

Протягом зустрічі сторони також обговорили співробітництво між Україною та Канадою впродовж останніх років, а також питання продовження в подальшому взаємодії.

 

 

Департамент комунікації МВС України