A
A
A

Експерти TWINNING-проекту провели аналіз законодавчої бази щодо прикордонної перевірки документів та транспортних засобів (ФОТО)

У період з 21 по 25 листопада 2016 року в Адміністрації Державної прикордонної служби України тривала спільна робота експертів українського прикордонного відомства та прикордонних відомств ФРН, Литовської Республіки та Республіки Польща з практичної реалізації європейського проекту TWINNING.

Зокрема, експертами проведено правовий аналіз чинного законодавства щодо здійснення паспортного контролю (в тому числі біометричний контроль), виявлення підроблених документів, перевірки транспортних засобів, включаючи правові інструменти, які стосуються незаконного перевезення викрадених транспортних засобів.

Разом з цим, європейські експерти спільно зі співробітниками Адміністрації Державної прикордонної служби України обговорили та визначили напрямки співпраці в рамках діючого проекту у подальшому.

Наступний захід заплановано провести в січні 2017 року, протягом якого відбудеться семінар з правових питань, де буде представлено результати юридичного аналізу та законодавчу базу ЄС та ДЧ ЄС.

Цей захід також включатиме робочі візити до пунктів прикордонного контролю з метою ознайомлення з реалізацією положень чинного національного законодавства на практиці.

За матеріалами прес-служби АДПСУ