A
A
A

На Харківщині педагог школи-інтернату намагалася продати свою ученицю за 10 тисяч доларів (ФОТО)

У Харківській області затримали педагога однієї зі шкіл-інтернатів, яка хотіла продати дитину за 10 тисяч доларів. 52-річна зловмисниця викладала українську мову та літературу у спецінтернаті для важких підлітків у Харківській області. Про це сьогодні, 21 листопада, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, педагог майже рік розробляла план продажу 13-річної дитини. Жінка ретельно підбирала покупця і торгувалася. За задумом, вона планувала привести вихованку у вказане місце і посадити в машину до покупця.

«Коли покупець поцікавився здоров'ям дитини, натякаючи, що йдеться про вилучення органів, то зловмисниця за додатков1000 гривень принесла фотографії дівчинки і медичну карту», - повідомив Арсен Аваков.

Він додав, що поліція отримали інформацію про наміри «педагога» ще 4 місяці тому. Одразу було відкрито кримінальне провадження, почався оперативний контроль та негласна охорона дитини.

«Вона влаштувала дівчинку з неблагополучної сім'ї в свій інтернат, підшукувала покупця, передавала документи. Поліція затримала жінку «на гарячому», коли вона вивела дитину за територію інтернату, привела до "покупця" і взяла гроші», - розповів очільник МВС.

Наразі вирішується питання обрання запобіжного заходу затриманій. Тривають слідчі дії за кримінальним провадженням за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України.

Департамент комунікації МВС України