A
A
A

Арсен Аваков: Мобільний госпіталь ДСНС направлено до Івано-Франківської області

Мобільний госпіталь ДСНС буде розгорнуто на території Богородчанської центральної районної лікарні для надання медичної допомоги хворими на COVID-19. Рішення про приведення в готовність мобільного госпіталю ДСНС було прийнято Державною комісією з ТЕБ та НС на виконання доручення прем’єр-міністра. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Через погіршення епідеміологічної ситуації на Прикарпатті ДСНС розгортає мобільний шпиталь для хворих на короновірус. Госпіталь складається з декількох модулів та має 120 ліжко-місць, укомплектований необхідним медичним обладнанням. Сили МВС у регіоні працюють у посиленому режимі», - заявив міністр.

Близько 21 години 19 лютого колона медичного госпіталю ДСНС прибула до визначеного місця зосередження. Зранку 20 лютого розпочато роботи щодо його розгортання.

Госпіталь має можливість розгорнути 120 ліжко-місць та, відповідно до табелю, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я, укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Роботи щодо розгортання госпіталя, налаштування обладнання та систем життєзабезпечення тривають.