A
A
A

МВС запросило Посольство США взяти участь у запланованій інформаційній компанії щодо проблематики торгівлі людьми

30 листопада відбулася зустріч заступника Міністра внутрішніх справ України Тетяни Ковальчук із представниками Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.​
​На зустрічі сторони обговорили питання співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми.

Заступник Міністра Тетяна Ковальчук запропонувала нашим іноземним колегам узяти участь у запланованій інформаційній компанії МВС з поширення обізнаності населення щодо проблематики торгівлі людьми.
​Також Тетяна Ковальчук представила американським колегам нового очільника Департаменту протидії злочинності, пов'язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції Національної поліції України Сергія Пантелеєва, який поділився своїм баченням перспектив підвищення ефективності діяльності Департаменту.

​Тетяна Ковальчук запропонувала керівниці Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Сарі Лангенкамп долучитися до платформи з розробки національної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
«Ми раді чути, що питання протидії торгівлі людьми та незаконній міграції отримує нову динаміку та нові підходи», - зазначила Сара Лангенкамп.

Фото Андрій Новицький