A
A
A

Заява міністра МВС України Арсена Авакова щодо публікації відео із погрозами на адресу українських громадян угорського походження

Українська держава жорстко переслідуватиме нацистів та екстремістів, які рядяться у патріотів і несуть загрозу нашим громадянам.

Провокатори, які погрожують українцям угорського походження, – це вороги держави. Прикладемо всі зусилля, щоб їх викрити і покарати.

Україна захистить своїх громадян від екстремістів, навіть якщо провокацію погрозами влаштовано спецслужбами ворожої країни.

Україна – наш спільний дім. Тільки разом будемо сильніші.

Нагадаємо, днями низка закарпатських інтернет-ресурсів опублікували провокаційний відеоролик із зображенням неідентифікованої особи у масці, яка на тлі начебто покажчика населеного пункту Берегове Закарпатської області із символікою "Правого сектору" погрожує українцям угорського походження.

Також нагадаємо, у 2017 році поліція припинила діяльність злочинної групи «Торпеда», що провокувала ксенофобію і міжнародні конфлікти. Зокрема, теракт на Закарпатті на місці пам’ятника угорцям на Верецькому перевалі.

Департамент комунікації МВС України