A
A
A

Понад 250 прикордонників строкової служби присягнули на вірність українському народові

Сьогодні, 28 листопада, у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги.

Більше 250-ти військовослужбовців строкової служби присягли на вірність українському народові.

До складання присяги військовослужбовці пройшли курс підготовки, під час якого інструкторський та викладацький склад активно навчав строковиків азам прикордонної та військової служби.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу з внесення Бойового Прапора. Військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність Українському народові.

Військова присяга складається один раз на все життя, тому цей визначний день залишиться в пам’яті новоспечених прикордонників назавжди.

«Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними словам Військової присяги», - привітав молодих прикордонників Начальник управління професійної підготовки Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олег Фігура.

З вітальним словом та настановами на майбутню службу Батьківщині виступив і начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба, мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко, представник Черкаського обласного військового комісаріату підполковник Володимир Димитрієв, а від ветеранів – полковник у відставці Геннадій Кузмічов.

У ході урочистостей військовослужбовців Головного центру нагородили відзнаками та присвоїли чергові військові звання.

Церемонія присяги завершилась урочистим маршем молодого поповнення Державної прикордонної служби України. Уже зовсім скоро молоді прикордонники завершать навчання в Головному центрі та будуть направлені для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону.