A
A
A

Відбулася зустріч командира національного персоналу МВС у Місії ООН на Кіпрі із новопризначеним Послом України в Республіці Кіпр

12 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч між командиром національного персоналу МВС України в міжнародній операції ООН з підтримання миру і безпеки на Кіпрі підполковником поліції Віталієм Плеваком та новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Кіпр Русланом Нымчинським.

Зустріч проходила на території Посольства України на Кіпрі в місті Нікосія. Під час зустрічі були обговорені наступні питання, а саме: структура та повноваження місії ООН на Кіпрі; чисельність особового складу національного персоналу МВС України в міжнародній операції ООН з підтримання миру та безпеки на Кіпрі; функціональні обов’язки та посади на яких перебувають представники національного персоналу; ситуація з поширенням пандемії COVID-19; поглиблене співробітництво з представниками дипломатичної установи та громадою України на Кіпрі у різних сферах життя; підтримання та розвиток іміджу України у міжнародному співробітництві; налагодження тісного співробітництва з представниками поліцейських та військових контингентів з країн, які представленні в Місії ООН на Кіпрі.

По завершенню зустрічі сторонами було домовлено про продовження тісної співпраці та подальшого розвитку двосторонніх відносин та спільної взаємодії у рамках міжнародних організацій.

На даний час в Місії ООН на Кіпрі проходять службу 5 представників національного персоналу МВС, які представлені поліцейськими Національної поліції, з яких 1 жінка.

 

ДП МВС України