A
A
A

Поліція встановлює обставини конфлікту в приміщенні Корабельної районної ради

Вчора ввечері на спецлінію «102» з різницею у кілька хвилин надійшли два виклики з Корабельної районної у м. Херсоні ради. Першою зателефонувала представник виборчої комісії та поскаржилася на дії чоловіка, який порушує виборче законодавство. Через 10 хвилин до поліції звернувся й цей громадянин, який представився журналістом та повідомив, що йому перешкоджають здійснювати свою професійну діяльність. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Херсонського відділу поліції.

 

За словами начальника міського відділу поліції Олександра Говоруна, на місці події представник виборчої комісії розповіла поліцейським, що помітила, як журналіст одного з херсонських Інтернет-видань піднявся на сцену та почав здійснювати відеозйомку роботи членів комісій з-за їхніх спин. При цьому журналіст в порушення вимог виборчого законодавства також став знімати столи, на яких була розміщена документація з результатами голосування з дільничних виборчих комісій. Тому чоловікові стали забороняти здійснювати відеозйомку.

 

Представник ЗМІ написав заяву про перешкоджання здійсненню ним своїх професійних обов’язків.

 

Обидва звернення належним чином зареєстровані в Єдиному обліку. За вказаними фактами проводяться необхідні перевірки, за результатами яких будуть прийняті принципові правові рішення.

 

Відділ комунікації поліції Херсонської області