A
A
A

На Кіровоградщині правоохоронці викрили мережу підкупу виборців

Детективами слідчого управління поліції Кіровоградської області спільно з працівниками УСБУ в області та за процесуального керівництва обласної прокуратури сьогодні у Кропивницькому припинено злочинну діяльність групи осіб, які утворили і керували мережею виборців, яким шляхом підкупу пропонували голосувати за одну з політичних партій та окремих кандидатів від цієї партії у день проведення місцевих виборів 25 жовтня. Вартість одного голосу виборця особи оцінювали у 500 гривень.

 

 

24 жовтня правоохоронці затримали одного учасника групи під час передачі виборцям неправомірної вигоди у сумі 1800 гривень як завдатку напередодні дня голосування. Особу було затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Розслідування проводиться у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму) Кримінального кодексу України.  

 

 

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

 

 

Наразі двом особам вже повідомлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 

За матеріалами
слідчого управління
поліції Кіровоградської області