A
A
A

Поліцейські склали 54 протоколи за порушення «дня тиші»

Станом на 12.00 зафіксовано 275 повідомлень щодо порушень, більшість із них – це незаконна агітація. Наразі поліцейські склали вже 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

 

Станом на 12:00 виявлено 181 порушення, пов’язане з незаконною агітацією. Серед основних видів незаконної агітації найбільше зафіксовано випадків агітації на білбордах – 96, 44 – роздача агітаційної продукції, 16 – агітація на будівлях, 12 – заклики голосувати за партію або кандидата, 5 – агітація у ЗМІ, 5 – агітація на автомобілях, 2 – агітація без ознак належності до політичної сили, 1 – агітація в громадському транспорті.

 

Зафіксовано 39 фактів – у Рівненській області, у Харківській – 22, у Київський та Львівській – по 13, у Дніпропетровській – 12, у Донецькій та Черкаській – по 10, у місті Києві та Тернопільській області – по 8, у Волинській та Чернівецькій – по 7, в Одеській та Чернігівській – по 5, у Миколаївській та Кіровоградській – по 4, у Вінницькій, Житомирській та Херсонській – по 3, у Сумській – 2, у Донецькій, Запорізькій та Луганській – по 1.

 

Поліцейські повідомили органи місцевого самоврядування про виявлені порушення, відтак на місця виїжджали комунальні служби, наразі агітаційні матеріали демонтують.

 

Станом на 12.00 поліцейські склали 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. З них 42 протоколи – за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП. 

 

8 протоколів було складено за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації), 3 – за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), один протокол – за ст. 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Поліція закликає всіх громадян дотримуватися виборчого законодавства та не порушувати вимог «дня тиші».

 

Нагадаємо, з початку виборчої кампанії до органів Національної поліції надійшло 7877 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

 

Управління комунікації

Національної поліції України