A
A
A

Слідчі дії на маслоекстракційнрому заводі: вилучена службова документація, відібрані зразки діяльності підприємства, призначено ряд експертиз

Як повідомлялось, 22 жовтня у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 241 ККУ «Забруднення атмосферного повітря», за численними скаргами мешканців Заводського району Миколаєва до поліції та інших служб на викиди у повітря і шум у нічний час з боку місцевого маслозаводу, на території підприємства правоохоронці провели слідчі дії.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем, порушують вимоги дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарним джерелами, що призводить до забруднення, шкідливого для життя, здоров’я людей або для довкілля.

Слідчі дії проводили слідчі слідчого управління ГУНП в Миколаївській області із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції, Головного управління Держпродспоживслужби та управління Держпраці в Миколаївській області.

Задокументовано перешкоджання слідчим діям працівниками підприємства шляхом штучного відключення діяльності заводу, що унеможливило здійснення замірів викиду забруднюючих речовин у повітря для подальших розрахунків завданих державі збитків.

За результатами слідчих дій поліцейські вилучили службову документацію підприємства,  призначено ряд експертиз. З метою встановлення можливості перевищення викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря та подальше їх витребування з метою призначення відповідної експертизи та розрахунку завданих державі збитків, відкрито нічну позапланову перевірку, яка буде проводитись із залученням працівників екоінспекції.

Досудове слідство триває.

Відділ комунікації поліції

в Миколаївській області