A
A
A

Арсен Аваков: Захист Марківа готується до судового засідання, їхні аргументи переконливі, а докази беззаперечні

Саме зараз в Італійському апеляційному суді захист Віталія Марківа готується до виступу. Це вже четверте слухання по апеляційній справі українського гвардійця. 
Підтримати Віталія на суді прийшла мама Оксана Максимчук та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Міністр заявив, що захист надасть переконливі аргументи невинуватості гвардійця Віталія Марківа, що ця справа - черговий прояв російської гібридної війни. 

"Ми очікуємо, що докази захисту будуть переконливі. Аргументи, які ми представили суду, запевнять в тому, що наш солдат не винний. Я розраховую на те, що це засідання, яке сьогодні відбудеться, буде доленосним і за рішенням суду вже скоро ми побачимо Віталія в Києві", - підкреслив Арсен Аваков. 

Міністр також наголосив, що з боку Національної Федерації Італійської преси з'явилася заява про погрози з України адвокату сім'ї Роккеллі Алессандрі Баллеріні. 

"Ці погрози з'явилися в переддень засідання суду, а звернення про них прозвучало публічно до всіх вищих органів італійського правосуддя, за винятком прокуратури, до якої б мала подати заяву потерпіла. Це лище ще одна складова гібридної атаки на Віталія та на справу, яка розглядається сьогодні у суді. Треба говорити по суті, Віталій не винен, він жертва гібридної війни Росії!", - наголосив він. 

Варто зазначити, що не дивлячись на дощ та на карантинні обмеження, до будівлі суду прийшла велика кількість українців, щоб підтримати Віталія Марківа. 

Віримо в перемогу! Про розгляд справи повідомимо окремо!