A
A
A

Арсен Аваков зустрівся з міністром внутрішніх справ Великобританії Прітті Петел

Сьогодні, 7 жовтня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів перемовини з міністром внутрішніх справ Великобританії та Північної Ірландії Пріті Петел. 
Особливу увагу сторони приділили питанням співробітництва у міграційній політиці, кібер та транскордонній злочинності, а також оперативному обміну даними. 

Переговори відбулися у рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Лондона.

«З міністром внутрішніх справ Великобританії Пріті Петел домовились відпрацювати механізми боротьби з транскордонною та кіберзлочинністю, нелегальною міграцією та оперативного обміну даними. Ми готові співпрацювати у двосторонньому порядку», - наголосив Арсен Аваков. 
Окремо сторони домовились направити до Великобританії відповідних українських експертів для ознайомлення із системою фіксації правопорушень, їх обробки та аналізу для можливого запровадження в Україні.

Ще одним аспектом двосторонньої співпраці залишається ознайомлення з системою видачі біометричних паспортів. ЄС, надавши безвізовий режим українським громадянам, належним чином оцінив якість наших паспортних документів. Тому, вже найближчим часом до України прибуде делегація експертів з Великобританії, щоб ознайомитись із процесами оформлення та видачі біометричних документів. Своєю чергою, українські спеціалісти відвідають Британію для ознайомлення з новітньою системою захисту паспортів та проведення експертизи документів. 

Нагадаємо, Арсен Аваков вже провів зустріч з радником прем’єр-міністра Великобританії з міжнародних питань Девідом Куаррі.

 

Департамент комунікації МВС України