A
A
A

Поліцейські забезпечуватимуть безпеку під час масових заходів з нагоди Дня захисника 14 жовтня

Для недопущення провокацій та забезпечення правопорядку під час масових акції з нагоди Дня захисника України та 78-ої річниці створення УПА будуть використовуватися, в тому числі, превентивні поліцейські заходи. Про це заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

«Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та 78-ої річниці створення УПА відбуватимуться 14 жовтня. Спираючись на досвід минулого року ми очікуємо участь у цих заходах великої кількості громадян. Крім того, вже сьогодні відомо про намір провести марш УПА-2020 в місті Києві», - сказав Олександр Фацевич.

За його словам, для недопущення можливих провокацій, в місцях проведення масових заходів будуть застосовуватися превентивні поліцейські механізми:

«Серед них перевірка документів та огляд речей, громадян. За необхідністю - обмеження доступу на окремі ділянки під час масових акцій. До роботи в місцях великого скупчення людей також будуть залучені групи превентивної комунікації».

Заступник голови Нацполіції також підкреслив, що правоохоронці в посиленому режимі проводять моніторинг ситуації в зв'язку з проведенням зазначених заходів:

«До цієї роботи залучається оперативний блок у взаємодії з СБУ», - сказав Олександр Фацевич.