A
A
A

За фактами пожеж на Луганщині поліція відкрила сім кримінальних проваджень

Внаслідок пожеж загинуло 6 осіб (5 цивільних, 1 працівник лісгоспу; троє людей померли від серцево-судинних хвороб) та госпіталізовано 10 осіб.​ До Сєвєродонецької лікарні госпіталізовано 10 постраждалих осіб. Евакуйовано мешканців населених пунктів Воронове, Сиротине та Метьолкіне.

30 вересня на території Луганської області зафіксовано 146 пожеж у 32 населених пунктах. Найбільш масштабні пожежі сталися в лісових масивах Новоайдарського, Старобільського, Попаснянського та Станично-Луганського районах.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань  поліцейські внесли сім кримінальних проваджень за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України.

Натепер локалізовано та ліквідовано пожежі на території Попаснянського та Старобільського районів. 

Наразі кількість пошкоджених будівель та споруд у населених пунктах, де зафіксовані пожежі, а також розмір збитків встановлюється. 

Внаслідок пожеж загинуло 4 людини – 70-річний машиніст Сєвєродонецького міськводоканалу (був доставлений із с. Сиротине), 46-річний лісник (виявлений в лісі неподалік с. Райгородка Новоайдарського району), 79-річна мешканка с. Воронове та 84-річна мешканка Новоайдарського району. До Сєвєродонецької лікарні госпіталізовано 10 постраждалих із с. Сиротине, Воронове та м. Лисичанськ.

Евакуйовано мешканців населених пунктів Воронове, Сиротине та Метьолкіне, які не мають житла, до 2 евакуаційних пунктів, розміщених в середній загальноосвітній школі №8 та №17 м. Сєвєродонецька.

До ліквідації пожеж на території області залучено 580 працівників поліції. Додатково залучені 8 автонарядів та наряд  підрозділу тактико-оперативного реагування  УПП в Луганській області.

З числа працівників поліції Луганської області створено 7 мобільних нарядів, які задіяні до патрулювання м. Сєвєродонецька. 

Наразі у Сєвєродонецьку працівники патрульної поліції перекрили рух на перехресті Б. Ліщини – вул. Півоварова, кільцеву дорогу поблизу населеного пункту  Метьолкіне.

Управління комунікації Національної поліції України