A
A
A

Місцеві вибори-2020: за добу поліцейські відкрили чотири кримінальні провадження за фактами порушень виборчого процесу

Всього упродовж доби до поліції надійшло 47 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Донецькій – 14, по 5 - в Одеській та Сумській, по 4 – у Закарпатській та Чернігівській,  у Київській - 3, по 2 – у Дніпропетровській та Івано-Франківській, по 1 - у Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській та Хмельницькій областях.

Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 381 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом.

У Донецькій області - 74,  39 – у Дніпропетровській, 38 – у місті Києві, 24 – у Херсонській, 23 – у Луганській,  20 – у Сумській, по 18 – у Київській та Полтавській, 16 – у Кіровоградській, по 15 -  у Волинській, Закарпатській та Одеській, 12 – у Чернігівській, 9 – в Івано-Франківській, 7 - у Миколаївській, 6 – у Вінницькій, 5 – у Черкаській, по 4 – у Житомирській, Запорізькій, Хмельницькій та Чернівецькій, по 3 – у Львівській та Рівненській, по 2 – у Харківській та НПУ, 1 – у Тернопільській областях.

Упродовж доби до ЄРДР внесено відомості щодо чотирьох кримінальних правопорушень.

Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 39 кримінальних правопорушень: 21 - пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 18 – пов’язані з виборчим процесом.

Також складено 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Управління комунікації
Національної поліції України