A
A
A

Антон Геращенко: Щодня у понад 100 правоохоронців виявляють COVID-19

У період пандемії правоохоронці, як і лікарі, опинилися на передовій боротьби з коронавірсуною інфекцією. Окрім забезпечення карантинних заходів, вони продовжують виконувати свою повсякденну роботу. Щоденно у понад 100 правоохоронців МВС виявляють COVID-19. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Це все ті, хто безпосередньо працювали на вулицях, виїжджали на місця правопорушень, які працювали з громадянами і мали підвищену ймовірність захворіти COVID-19. У нас на сьогоднішній день з 345 тис. працівників МВС вже більше 4 тис. захворіли коронавірусом», - зауважив Антон Геращенко.

Сьогодні, 18 вересня, зареєстровано 98 нових випадків коронавірусної хвороби серед правоохоронців МВС. Найбільша кількість хворих зафіксована у Волинській області – 13, у Харківській – 8 та у м. Києві – 15 випадків.

Загалом з початку пандемії на COVID-19 захворіло 4577 осіб, одужало – 4116 і, на жаль, 12 правоохоронців померло.

Нагадуємо, щоб вберегтися від хвороби ретельно та регулярно мийте руки з милом, не торкайтеся брудними руками очей, носа, рота, носіть захисну маску та дотримуйтеся соціальної дистанції 1,5 м.

Департамент комунікації МВС України