A
A
A

Місцеві вибори-2020: за добу поліцейські відкрили два кримінальні провадження за фактами порушень виборчого процесу

Всього упродовж доби до поліції надійшло 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у  Дніпропетровській – 6, по 3 – у Донецькій, Київській та Херсонській, по 2 – у Луганській та Полтавській, по 1 – у Вінницькій, Закарпатській, ІваноФранківській, Одеській, Чернівецькій областях та у місті Києві.

Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 330 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом.

У Донецькій області – 60, по 38 – у Дніпропетровській та місті Києві, по 22 – у Луганській та Херсонській, у Полтавській – 17, по 15 – у Київській, Кіровоградській та Сумській, у Волинській – 14, по 10 – у Закарпатській та Одеській, у Чернігівській – 8, по 7 – у Івано-Франківській та Миколаївській, по 5 – у Вінницькій та Черкаській, по 4 – у Житомирській, Запорізькій та Чернівецькій, по 3 – у Львівській та Хмельницькій, у НПУ – 2  та по 1 – у Тернопільській та Харківській областях

Упродовж доби до ЄРДР внесено відомості щодо двох кримінальних правопорушень.

Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 34 кримінальних правопорушень: 19 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 15 – пов’язані з виборчим процесом.

Також складено 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. 

Управління комунікації Національної поліції України