A
A
A

Інструктори Навчального центру Нацгвардії поділилися досвідом з прикордонниками-саперами

На території військового стрільбища Навчального центру НГУ військовослужбовці Державної прикордонної служби України відпрацювали навички підривних робіт.

Учасники навчань уже володіють знаннями та навичками щодо електричного та вогневого методу підриву. Встановлювали ж вибухові речовини на елементи конструкцій з метою їх знищення із застосуванням бойових вибухових речовин здійснювали вперше.

«Цей курс особливий тим, що ми готуємо не лише військовослужбовців НГУ, але й залучаємо представників інших військових формувань України. Безсумнівно, радує той факт, що прикордонники високо цінують досвід наших інструкторів і готові довірити нам підготовку своїх військовослужбовців», – поділився начальник навчального модуля (циклу) з підготовки саперів розмінування майор Олексій Гулянський.

Нагадаємо, курс навчання триває 36 днів. За цей час військовослужбовці освоюють основний базис знань та вмінь щодо визначення, класифікації та використання вибухових речовин і засобів підриву. Це заняття – дуже важливе і актуальне. Бо отриманий досвід стане в нагоді під час виконання завдань в зоні ООС.

Слід зазначити, що спільно з колегами з операції UNIFIER на днях було завершено написання програми підготовки «Сапер. Рівень 3» і уже невдовзі розпочнеться апробація курсу за цією програмою на базі Навчального центру НГУ.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ