A
A
A

Арсен Аваков: Підрозділи МВС забезпечуватимуть безпеку під час святкування Рош га-Шана в Умані

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  підкреслив, що цього року  Умань для святкування єврейського нового року Рош га-Шана  відвідають 3 тисячі паломників. Про це він заявив під час наради за участі голови Нацполіції Ігоря Клименко, мера Умані Олександра Цебрія, а також представників Міністерства закордонних справ та Міністерства культури та інформаційної політики.

«За різними підрахунками щорічно в Умань для святкування єврейського нового року приїздило 30-40 тисяч осіб, цього року у зв’язку з всесвітньою пандемією місто відвідають близько 3 тисячі осіб. Всі паломники, які прибули в Україну до введеної Урядом тимчасової заборони на в’їзд іноземців пройдуть тести на COVID-19», - сказав Арсен Аваков.

За словами міністра, під час Рош га-Шана  в Умані будуть введені технічні обмеження:

«Ми розуміємо всі ризики, які пов’язані із святкуванням Рош га-Шана. Підрозділи МВС  забезпечуватимуть правопорядок та безпеку на вулицях Умані. Ми зробимо усе можливе, щоб ці заходи пройшли спокійно та безпечно», - додав Арсен Аваков.

Нагадаємо, раніше очільник МВС заявив, що  у 2020 році під час святкування Рош га-Шану будуть введені технічні обмеження.