A
A
A

У МВС вшанували пам’ять загиблих захисників України

За минулий рік при виконанні службових обов’язків загинуло 23 працівники системи МВС. За роки незалежності ‑ 1690 правоохоронців, із  початку проведення АТО/ООС на сході України – 462.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Очільник МВС разом з керівництвом держави також взяв участь у заходах на території Міноборони з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

«Кожен рік ми зустрічаємося тут, на Солом’янській площі, щоб віддати шану правоохоронцям, які загинули, рятуючи життя людей, а в останні роки ще й боронячи державу від агресора на сході України. З цього року Указом Президента День вшанування пам’яті працівників органів системи МВС, які загинули при виконанні службових обов’язків, поєднано з Днем пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Саме цього дня, у серпні 2014 року, внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави, під час виходу наших військовослужбовців  з оточення окупантів поблизу м. Іловайськ, Україна зазнала найбільші втрати. Серед них значна частина – добровольчі батальйони Національної гвардії та міліціонери», - сказав Арсен Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ, за роки незалежності під час виконання службових обов’язків загинуло 1690 правоохоронців. З них із початку проведення антитерористичної операції на сході України – 462.

«Дуже боляче втрачати побратимів, ще більш боляче сповіщати близьких про загибель рідної людини. Я низько вклоняюся матерям, вдовам, дітям правоохоронців, які віддали життя за справу боротьби зі злочинністю, за нашу незалежність та суверенітет держави, виконали свій професійний обов’язок найвищою ціною – ціною власного життя. Вічна пам’ять та слава поліцейським, гвардійцям, прикордонникам, рятувальникам, які не злякалися, не схибили, не зрадили», - зауважив Арсен Аваков.

Очільник МВС наголосив, що професія правоохоронця завжди пов’язана з ризиком, тому її обирають лише мужні люди, які готові жертвувати заради спокою, порядку, закону, України.

Департамент комунікації МВС України